•Róża Doerffer - Jambor rjjambor@wp.plDyrektor Zespołu Szkół w Klęce, nauczycielka przyrody i wychowania do życia w rodzinie.
•Renata Janicka renia114@wp.plNauczycielka edukacji wczesnoszkolnej oraz wychowania przedszkolnego.
•Anita MikołajewskaNauczycielka edukacji wczesnoszkolnej oraz wychowania przedszkolnego.
•Urszula Patelka u_patelka@o2.plNauczycielka edukacji wczesnoszkolnej oraz wychowania przedszkolnego.
•Romana KotalaNauczycielka edukacji wczesnoszkolnej oraz wychowania przedszkolnego.
•Mariola DzierlaNauczycielka edukacji wczesnoszkolnej oraz wychowania przedszkolnego.
•Lidia Chwiołka-BaczyńskaNauczycielka edukacji wczesnoszkolnej oraz wychowania przedszkolnego.
•Małgorzata Mazurkiewicz m-gosia34@wp.plNauczycielka kształcenia zintegrowanego.
•Joanna Krzykos joannakrzykos@op.plNauczycielka wychowania przedszkolnego.
•Lucyna Pazdej lucyna-pazdej1973@wp.plNauczycielka wychowania przedszkolnego.
•Anita Pachala pachala@wp.plNauczycielka edukacji wczesnoszkolnej oraz wychowania przedszkolnego.
•Izabela Hyżorek izahyz@wp.plNauczycielka języka angielskiego.
•Artur Pachala pachala@go2.plNauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowania przedszkolnego i informatyki.
•Izabela Zwierzchlewska izazwierzchlewska@go2.plNauczycielka języka niemieckiego
•Monika Kula kulamonika@o2.plNauczycielka języka polskiego.
•Katarzyna Moś krokodil@go2.plNauczycielka matematyki i informatyki.
•Justyna Szczepaniak juusta1978@tlen.plNauczycielka języka polskiego.
•Teresa Rudowicz trudowicz@wp.plNauczycielka przyrody.
•Szymon Cypryan szcypryan@op.plNauczyciel religii.
•Irena Farfus irena180@op.plNauczycielka bibliotekarz.
•Anna Gabrysiak aniagabrysiak@go2.pNauczycielka - opiekunka świetlicy.
•Ireneusz Janicki icki@xl.wp.plNauczyciel wychowania fizycznego.
•Wiesław Krzykos wuka@go2.plNauczyciel historii.
•Katarzyna Florkowska kasia.kubasik@op.plNauczycielka wychowania fizycznego.
•Małgorzata Wypychowska maelaw@wp.plNauczycielka matematyki.
•Magdalena Braciszewska magdabraciszewska@wp.plPedagog szkolny.
•Natalia WitkowiakNauczycielka sztuki.
•Zofia KubiakNauczycielka religii.
•Renata TowarekLogopeda, nauczycielka wychowania przedszkolnego.
•Anna Kordus - GościniakLogopeda